Cookies

Can we use cookies,
so that we know how is our website doing?

Intro

iQPLANETARIUM

pestrá nabídka programů pro ZŠ i SŠ

Jesteśmy także przygotowani do przyjęcia w Planetarium uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, którzy mogą tu wzbogacić i uzupełnić swoją wiedzę z dziedziny astronomii, geografii, przyrody i fizyki dzięki specjalnym projekcjom. Mamy również ofertę dla przedszkolaków. Zapraszamy w podróż w kosmos!

Projekcje sezonowe
Położenie gwiazd nad naszymi głowami nieustannie się zmienia. Co innego widzimy na niebie wiosną, a co innego zimą. Dlatego przed każdym filmem prezentowany jest krótki program prowadzony na żywo, podczas którego można się dowiedzieć, jakie gwiazdy i gwiazdozbiory są widoczne na niebie w dniu odwiedzin naszego centrum nauki. 

Planetarium oferuje dwie możliwości skorzystania z oferty: 

  • Obejrzenie filmów ujętych w aktualnym programie o określonej godzinie - patrz program po wcześniejszym zarezerwowaniu biletów przez biuro obsługi.
  • Skontaktowanie się z biurem obsługi i zamówienie własnej projekcji przy asyście naszego pracownika: rezervace@iqlandia.cz

Prosimy o zarezerwowanie programu w Planetarium z odpowiednim wyprzedzeniem. W razie braku rezerwacji istnieje ryzyko, że sala będzie wypełniona i nie będzie można skorzystać z oferty Planetarium.