1. Wstęp
  2. Co się u nas dzieje
  3. Aktualne informacje

Aktualne informacje

22.10.2021

Zapraszamy do nas na mądrą zabawę, która wyczaruje uśmiech na twarzach nie tylko dzieci. Wszelkie ograniczenia sanitarne będą zgodne z aktualnymi rozporządzeniami rządowymi.

Co mogłoby cię interesować:

Godziny otwarcia:

Aktualne godziny otwarcia znajdziesz TU.

  • Wcześniejsza rezerwacja nie jest konieczna.

 

 Maseczka lub maska FFP2?

iQLANDIA i iQPARK przestrzegają aktualnych rozporządzeń rządowych, które można znaleźć tu. 

Obostrzenia obowiązujące od 22.11.2021 r. nie zmieniają w zasadniczy sposób do tej pory obowiązujących zasad wejścia na ekspozycje iQLANDII i iQPARKU. Ekspozycje można nadal zwiedzać bez kontroli szczepienia, przebytej choroby i testów na Covid-19.

Inne zasady obowiązują w przypadku iQPLANETARIUM, iQFABLABU, science show, laboratoriów i restauracji, gdzie wstęp dozwolony jest tylko dla:

  • osób dorosłych, które okażą certyfikat o ukończonym szczepieniu (co najmniej 14 dni po drugiej dawce), laboratoryjne potwierdzenie o przebyciu choroby Covid-19 w ciągu ostatnich 180 dni
  • osób, które mogą okazać test PCR (ważny 72 godziny):
  • osoby w wieku 12-18 lat
  • osoby, które nie mogą zostać zaszczepione z powodów zdrowotnych
  • osoby, które przyjęły tylko pierwszą dawkę szczepienia, ewentualnie nie minęło jeszcze czternaście dni od drugiej dawki.

Dzieci do lat 12 nie muszą niczego okazywać.

 

Czy można skorzystać z gastronomii?

Restauracja w budynku iQLANDII jest czynna zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami rządowymi. Wejście uwarunkowane jest posiadaniem ważnego negatywnego testu, dokumentu o szczepieniu lub dokumentu ozdrowieńca.

Do dyspozycji jest także stoisko gastronomiczne, w którym obsługujemy przez okienko. Płatność tylko gotówką. Poza okienkiem na terenie iQLANDII znajdują się automaty z napojami.

 

Jakie główne ograniczenia sanitarne będą obowiązywać?

Przestrzegamy ograniczeń określonych przez rząd. Przygotowane są miejsca z dezynfekcją. Pomieszczenia dezynfekujemy przy pomocy środka dezynfekcyjnego w aerozolu. Nasi pracownicy są regularnie poddawani testom. Eksponaty rozmieszczone są w wystarczających odległościach. Niektóre eksponaty, które zostały przez nas ocenione jako ryzykowne, na przykład odcisk ciała lub spirometr, są czasowo wyłączone. Dzięki temu stworzyliśmy warunki, w których można przestrzegać zasad sanitarnych w celu zachowania bezpieczeństwa.

 

Strony te używają plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się.
Więcej informacji